Galerie a rámečky

Každý kdo zařizuje nebo přestavuje společné bydlení stojí před rozhodnutím, co s ním.., co s prázdným místem na poličce nebo jak vyplnit prázdné místo na zdi. Máme pro Vás řešení :-) vyplňte prázdná místa společnými fotografiemi.

  • GALERIE NEBO RÁM - rozmyslete si jestli Vás uspokojí jedna větší fotografie, která pak bude pro místnost dominantní nebo více snímků v galerii. Ty pak dokáží  zachytit v jednom prostoru celou Vaši úžasnou dovolenou nebo časový úsek.
  • VELIKOST - V galerii - čím větší, tím lepší, fotografie 13 x 18 jsou na zdi nebo na poličce ,,čitelnější,,. Vy i Vaši návštěvníci si lépe všimnou i detailů na snímku a nebudou muset hledat brýle. U jednotlivých fotografií velikost nepřežeňte. Portrét miminka ve velikosti 70x100 bude v malé místnosti vypadat nepřirozeně, ale rodinná skupinka ve velkém formátu bude skvělá.
  • MATERIÁL - levnější plastové rámečky jsou převážně v bílém nebo černém provedení. Rámování bývá obtížnější, zadní stěna i sklo jsou v jednom kuse. Pokud si přejete vyměnit jednu fotografii, musíte rozebrat celý rámeček. U dřevěných rámečků a galerií je sklo i zadní stěna pro každou fotografii zvlášť. Výměna jedné fotografie je pak otázkou chviličky.
  • CENA/KVALITA - tady opravdu platí, čím dražší, tím kvalitnější. Levné rámy a galerie jsou plastové. Někdy mají místo skla pouze plastovou folii. Úchytky zadních stěn jsou také z plastu a nejednou při dotažení prasknou. U dražších rámů je kvalitní sklo a uchycení zadních stěn je pomocí kovových pružin nebo pásků s vysokou pevností a přilnavostí.

Doufám, že na základě nových poznatků si do svého pokojíčku nebo bytečku vyberete rámy nebo galerie, které  Vám budou dělat jen radost.