Magnety Outline 8 ks 02 motýl
Kód: KOE-181411



Detailní popis produktu
Tato okouzlující sada 8 kusů magnetů ve tvaru motýlků přinese barvy a hravost na každou magnetickou plochu v domácnosti či škole. Magnety o průměru 3 cm zaujmou propracovaným designem s drobnými puntíky na křídlech a kontrastní kombinací bílé barvy s jasnými odstíny. V balení najdete mix veselých barev – zelené, modré, žluté a růžové, přičemž každá barva je zastoupena ve dvou variantách (barevná křídla s bílým tělíčkem a naopak). Jsou ideálním pomocníkem pro přichycení důležitých poznámek, nákupních seznamů nebo dětských výkresů a zároveň slouží jako krásná dekorace, která rozzáří každou magnetickou tabuli i lednici.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Magnetické tabule |
|---|---|
| EAN: | 8595083592570 |
| Sezónnost: | ŠKOLA |
| Značka: | FANDY |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
FANDY
Značka Fandy je česká značka, která se specializuje na papírnické a kreativní potřeby. Stojí za ní společnost Koeximpo, která má v oboru více než 30letou tradici. Fandy se zaměřuje na širokou škálu produktů s důrazem na kvalitu a funkčnost pro každodenní použití ve škole, v kanceláři nebo doma.
Co Fandy nabízí? Sortiment Fandy je velmi pestrý a zahrnuje:
-
Fotoalba a fotorámečky: Tyto produkty byly jedny z prvních v jejich nabídce.
-
Kreativní a školní potřeby: Patří sem psací potřeby (kuličková, gelová, automatické tužky), nůžky, ořezávátka, vodové kelímky a další.
-
Kancelářské zboží: Můžete sem zahrnout různé druhy papírů, pořadače, obaly na dokumenty a další kancelářské doplňky.
Fandy si zakládá na kvalitě svých výrobků a dodává je nejen po celé České republice, ale také do dalších zemí v Evropě. Společnost Koeximpo má své sídlo a sklady v Českém Těšíně.
| Výrobní společnost : | Koeximpo, spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 41/5, Český Těšín, 737 01 |
| E-mail : | info@fandy.cz |
