Galerie a rámečky

Každý kdo zařizuje nebo přestavuje společné bydlení stojí před rozhodnutím, co s ním.., co s prázdným místem na poličce nebo jak vyplnit prázdné místo na zdi. Máme pro Vás řešení :-) vyplňte prázdná místa společnými fotografiemi.

  • GALERIE NEBO RÁM - rozmyslete si jestli Vás uspokojí jedna větší fotografie, která pak bude pro místnost dominantní nebo více snímků v galerii. Ty pak dokáží  zachytit v jednom prostoru celou Vaši úžasnou dovolenou nebo časový úsek.
  • VELIKOST - V galerii - čím větší, tím lepší, fotografie 13 x 18 jsou na zdi nebo na poličce ,,čitelnější,,. Vy i Vaši návštěvníci si lépe všimnou i detailů na snímku a nebudou muset hledat brýle. U jednotlivých fotografií velikost nepřežeňte. Portrét miminka ve velikosti 70x100 bude v malé místnosti vypadat nepřirozeně, ale rodinná skupinka ve velkém formátu bude skvělá.
  • MATERIÁL - levnější plastové rámečky jsou převážně v bílém nebo černém provedení. Rámování bývá obtížnější, zadní stěna i sklo jsou v jednom kuse. Pokud si přejete vyměnit jednu fotografii, musíte rozebrat celý rámeček. U dřevěných rámečků a galerií je sklo i zadní stěna pro každou fotografii zvlášť. Výměna jedné fotografie je pak otázkou chviličky.
  • CENA/KVALITA - tady opravdu platí, čím dražší, tím kvalitnější. Levné rámy a galerie jsou plastové. Někdy mají místo skla pouze plastovou folii. Úchytky zadních stěn jsou také z plastu a nejednou při dotažení prasknou. U dražších rámů je kvalitní sklo a uchycení zadních stěn je pomocí kovových pružin nebo pásků s vysokou pevností a přilnavostí.

Doufám, že na základě nových poznatků si do svého pokojíčku nebo bytečku vyberete rámy nebo galerie, které  Vám budou dělat jen radost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení